אימון משפחתי

איזה סוגים של אימון משפחתי קיימים?

אימון משפחתי הוא תחום גדול עם הרבה סוגים של אימונים וקאוצ'ינג. למשל יש אימון אישי לזוגיות, לזוגות עם ילדים או בלי, יש גם אימון לעסקים משפחתיים. אימון לזוגיות מתאים לא רק לזוגות שחיים יחד, גם לבודדים לפני או אחרי זוגיות. לא תמיד אפשר להציל זוגיות, לפעמים הפיטרון הכי טוב הוא דווקה פרידה. הרבה אנשים צריכם עזרה בפרידה כדי להתמודד עם רגשות שלהם ולבנות חיים חדשים. עסקים משפחתיים צריכים להתמודד אחרי פרידה לא רק עם רגש, יש להם גם האינטרס העסקי. לא משנה מה הסיבה לפרידה זה לא קל להתמודד עם המצב ואימון אישי יכול לעזור, אולי אפילו לתקן את המערכת יחסים.

אימון משפחתי

אימון משפחתי בא לידי ביטוי במשפחות שמחפשות איחוד, הדרכה וייעוץ בענייני ילדים, חינוך ולמידה – כמובן אתם ראיתם פעם אחת או שמעתם על סופר נני מהטלוויזיה – זוהי הדוגמא הכי אידיאלית לאימון מסוג זה.אימון משפחה הינו במטרה להחזיר או לבנות את היחסים הטובים וההתנהגות הטובה של בני המשפחה ביחד, לבדוק איך אפשר לשנות ומה כל פרט במשפחה צריך.

לאימון המשפחתי משמעות מאד גדולה בחיי בני המשפחה ובמיוחד הילדים כי בדך כלל ההורים הם אלו שמבקשים את הסיוע והאימון על מנת להגיע למצב של רגיעה מסויימת ביחסים. כי לרוב בין ההורים לילדים ישנם הרבה קונפלקטים כמו בגיל ההתבגרות כאשר הילד אינו מודע למה הוא עושה וההורים פתאום נמצאים במצב שמרגישים כל כך מתוסכלים ולא יכולים או לא יודעים מה לעשות.

המרכז לאימונים – מידע על כול סוג של אימון משפחתי, אימון זוגי וקאוצ'ינג