אימון דיאטה

כמה פעמים ניסיתם ללכת לפי תפריט דיאטה, ללכת לרופא דיאטה או להשתמש בכל מיני תכשירי הרזייה ולא הצלחתם? כמובן לא פעם אחת – יותר… או להפך מי שיש לו תת תזונה הוא בטח ניסה לעשות דיאטת השמנה. אימון דיאטה, או אימון אישי להרזיה, תזונה נכונה, אורח חיים בריא וכו'… כל המושגים האלו מתייחסים למושג אחד גדול והוא "דיאטה" בין אם הוא להרזייה, שמירת משקל או להעלאת משקל… כדי להכין תוכנית דיאטה זה לא יעזור לנו צריכים מישהו שידריך אותנו מה לעשות, מה לאכול, מתי, מה ואיך . אז הנה – מאמן דיאטה הוא זה שיסייע לנו בבחירת תפריט מאוזן שיענה על הדרישות והצרכים שלנו ושל הגוף.

אימון דיאטה

דיאטה היא אורח חיים

ברוב המקרים מאמנים אישיים להרזיה ודיאטה אינם רופאים או תזונאיים אלא הם אנשי מקצוע ומומחים לתחום הדיאטה והרגלי אוכל בריא ותזונה נכונה. מה זה אומר? מאמן דיאטה הוא האיש שילווה את המתאמן לעבור לאורח חיים יותר בריא ונכון כך שילמד אותו איך הגוף צריך לקבל תזונה, מתי ולמה.

מי צריך ולמי מתאים אימון דיאטה?

אימון דיאטה מתאים במיוחד לאנשים שעברו הרבה נסיונות של דיאטות כושלים ולא מצליחים לרזות לבד או בעזרת תכשירים אחרים, לכן האימון האישי לדיאטה בא כדי ללוות את אותם אנשים בכל יום ויומו ולעקוב אחרי מה שהם אוכלים, לייעץ להם, לשמור שלא יישברו, תוכניות עידוד ועוד… כך שהמתאמן ירגיש שהוא כן רוצה לעשות את המהפך כי יש אנשים שמאמינים בו וכך גם יגרמו לו להאמין בעצמו וביכולות שלו לחולל שינוי.

עוד משהו שיעניין אותך:
הרבלייף – אורח חיים בריא
הרבלייף
הרבלייף בטוויטר, הרבלייף – תזונה נכונה, הרבלייף בפייסבוק