פתרונות סליקה

אם גם לכם יש עסק אנחנו יכולים רק לנחש שאתם עוסקים לא מעט בשאלה כיצד לחייב את הלקוחות שלכם. למרבה הנוחות העידן הטכנולוגי מציע לנו לא מעט אפשרויות ואנו רוצים לעבור כעת על כל אפשרויות הסליקה המובילות הקיימות בשוק כיום.

סליקה בהוראת קבע

אפשרות ראשונה היא סליקה בהוראת קבע, מתאים לעסקים המספקים שירותים קבועים בתשלום חודשי מתחדש. מערכות מתקדמות מאפשרות חיוב לקוח בודד או אוטומציה לחיוב קבוצות לקוחות במועדי חיוב מרוכזים.

שליחה של דרישת תשלום בערוצים דיגיטליים

אפשרות נוספת לסליקה היא דרך שליחת דרישת תשלום ללקוחות וניתן לשלוח בערוצים שונים לרבות דואר אלקטרוני, ווטסאפ, הודעות טקסט ועוד. ברגע שהתשלום מוסדר ניתן לקבל הודעת עדכון באופן מיידי. מתאים לגופים וארגונים גדולים שצריכים לחייב לקוחות רבים מדי חודש.

עמודי סליקה לאתרים

זוהי אחת האפשרויות הפופולריות ביותר בשנים האחרונות. מתאים לאתרים שמוכרים מוצרים ושירותים אונליין. מאפשר ללקוח לשלם אונליין בצורה נוחה, מהירה ובטוחה. היתרון כאן הוא שניתן לחייב מרחוק ואין צורך לשלוח חיוב במיוחד ללקוח אלא התשלום הוא פעולה יזומה של הלקוחות.

מכשיר סליקה נייד

מכשיר נוח שנעשה פופולרי במיוחד בשנים האחרונות. מדובר על מכשירים המתחברים לאינטרנט ומאפשרים סליקה מרחוק. כך למשל בחנות גדולה ניתן לחייב לקוחות שלא נמצאים ליד הקופה וזה גם נוח במיוחד במסעדות בהן המלצר יכול לבצע את החיוב על המקום במקום לקחת את הכרטיס של הלקוח.

מה הכי מתאים לכם?

בהרבה מקרים כדאי לבחור ביותר מאפשרות אחת וחשוב לבחון באופן ספציפי מהי האפשרות שהכי מתאימה לכם. שימו לב שחשוב לבחור פתרון שיהיה נוח ללקוחות שלכם קודם וכזה שיאפשר להם חיוב בטוח ללא חשש מגניבת פרטים רגישים של כרטיס האשראי.

אתם מוזמנים לבצע השוואה בין חברות סליקת ובין היתר לבדוק את morning.

 

מרחבי הרשת:

מטרנה – ויקיפדיה
מטרנה – באתר אוסם