טיפים לראיונות עבודה – עופר אלשיך

בסרטון הבא, עופר אלשיך, סמנכ"ל הכספים של קבוצת סלע, נותן טיפים חשובים לכתיבת קורות חיים ולראיונות עבודה למשרות הייטק עבור בוגרי לימודים כגון מדעי המחשב, מדעים מדוייקים, הנדסת מחשבים או קורסים בתחום ההייטק.עופר אלשיך מציין כי חשוב מאוד לא לתת לחוסר הנסיון שלכם להרתיע אתכם מלהשיג את משרת החלומות שלכם. בקורות החיים ובראיונות עבודה, הדגישו את האמביציה החזקה שלכם, את יכולת הלמידה והיכולות האשיות הגבוהות שלכם, כמנוף להצלחה במשרה הראשונה שלכם בתום הלימודים האקדמאים.

קורות החיים שלכם – כרטיס הכניסה שלכם לראיון העבודה
בקורות החיים שלכם עליכם לציין כמובן פרטים אישיים, פרטי יצירת קשר, אימייל, לימודים קורסים וכו'. עופר אלשיך ממלית שכבר בשלב הראשוני של כתיבת קורות החיים תנו דגש משמעותי במלל אודות רצונכם להצליח בתחום ואודות האמביציה הרבה שלכם להשתלב בהצלחה בתחום ההייטק. כך יגברו הסיכויים שקורות החיים שלכם יבלטו מעל שאר המתחרים שלכם על המשרה הנחשקת. ציינו בקורות החיים כל יתרון שיש לכם על מועמדים פוטנציאלים אחרים, הדגישו ציון גבוה שקיבלתם, תעודות הצטיינות יכולת אישית ויכולת למידה עצמאית, כל אלו יגרמו למי שקורא את קורות החיים שלכם להתרשם ולזמן אתכם לראיון עבודה.

עופר אלשיך  – סלע גרופ
סמנכ"ל הכספים של קבוצת סלע עופר אלשיך, בוגר בר אילן, פעיל בתחום הפיננסי ומשמש בתפקיד בכיר זה בקבוצת סלע המפעילה מספר חברות נוספות בתחומים שונים, כגון הדרכה, קורסים שונים, מיקור חוץ ועוד. עופר אלשיך פועל לגיוס הון עבור סלע גרופ ולחברות הבנות שלה, הנפקות בורסאיות, גיוב הון ממשקיעים, מכירת חברות וקניית חברות על מנת להרחיב את פעילות חברת האם ועוד.

עוד משהו שיעניין אותך:
שי פניני
לשכת עורכי הדין
עו"ד שי פניני
עריכת דין – ויקיפדיה

שי פניני – משרד עורכי דין