אודות

מרכז אימונים – מי אנחנו?

אתם רוצים לשנות את החיים שלכם אבל לא יודעים איפו להתחיל או לא מצליחים להסיג מטרות שלכם לבד ומחפשים עזרה? אז אתם הגעתם למקום הנכון כדי להתחיל את השינוי בחיים שלכם! מרכז לאימונים שלנו נותן את כול המידע הכי חשוב על אימונים אישיים, קואצ'ינג, אימונים עסקיים וטיפולים זוגיים.  אנחנו ממליצים על מאמנים אישיים, מדריכים מוסמכים ומכונים הכי טובים בארץ שעוסקים בכול תחום של אימון וחיזוק אישי או קבוצתי. גם אם אתם מתלבטים ללמוד את הנושא של אימון אישי כאן אתם יכולים למצוא אינפורמציה על קורסים וביתי ספר למאמנים.

 

מרכז אימונים

 

מה המטרה שלנו?

בתקופה אחרונה הנושאה של קואצ'ינג נהיה מאוד חזק בארץ. אנשים שלא מצליחים לרזות או לעשות ספורט לבד הולכים לקבוצות או למאמן אישי. אבל איך אפשר למצוא קואצ'ר טוב ומה קריטריונים חשובים לאימון מוצלח? כדי שתוכלו למצוא תשובות לשאלות האלה אנחנו פתחנו מרכז אימונים דיגיטלי. בבלוג שלנו תמצאו אוסף כתבות ומאמרים על אימונים. מי לא רוצה למצוא זוגיות מושלמת או לשפר את הזוגיות קיימת? אימון זוגי הוא אחד התחומים הכי פופולרים. הרבה זוגות מחפשים עזרה כדי לשמור על היחסים שלהם. לצער רב אחוז גירושים בישראל גודל כול שנה. זוגות צעירים לא מתמודדים עם לחץ פינסי ושיגרה יום יומית. איך להחזיר את אהבה ולשכוח את כול המריבות? רק מאמן מקצועי יכול לעזור במצב כזה. לפעמים זוגות דווקה רוצים להפרד כדי להתחיל יחסים חדשים ויותר בראים אבל יחסים ישנים הם סוג של התמכרות וכול התמכרות צריך טיפול. אם אתם לא יודעם לאן לפנות ואיפו להתחיל, תתחילו מהמרכז לאימונים כדי למצוא עזרה נכונה ובעלי מקצוע הכי טובים!

צור קשר איתנו

מרכז אימונים שלנו לא מפרסם מודעות או המלצות בתשלום. אתם יכולים לבקר דף פיסבוק שלנו או גוגל+ ולשתף פוסטים שלנו לחברים שלהם. אם יש לכם מידע חשוב על כול סוג של אימונים או על בתי ספר למאמנים שאתם רוצים לשתף באתר של המרכז לאימונים שלנו בבקשה תשלחו לנו אימייל בצור קשר.

אנחנו מאחלים לכם הצלחה רבה בהתחלת דרך שלכם לכול שינוי חיובי בחיים!